Skip to content

MINDFULNESS & DŹWIĘKI MIS i GONGÓW

Serdecznie zapraszamy na wspólny wyjazd ????16-18.02.2024????, by w bezpiecznej i ciepłej przestrzeni pomóc umysłowi wyciszyć się, sercu ukoić, a ciału głęboko zregenerować i dostroić do wibracji obecności, spokoju, otulenia.

???? Każdy dzień przywitamy poranną kąpielą w dźwiękach mis i gongów oraz praktyką mindfulness i compassion. W ciągu dnia będziemy pielęgnować życzliwą obecność, doświadczać, odkrywać i rozwijać szczery kontakt ze sobą przy wsparciu różnych narzędzi rozwoju osobistego, a wieczorami głęboko zrelaksujemy się również w towarzystwie mis, gongów, dzwoneczków, bębnów, harfy kryształowej.

???? Stworzymy również bezpieczną i życzliwą przestrzeń, by przyjrzeć się naszym przekonaniom; wzmocnić te, które nas karmią i pożegnać te, które nas już nie wspierają. Spróbujemy otworzyć się na te części nas, które bywają źródłem trudności i te, które są naszym wewnętrznym sprzymierzeńcem. Wszystko w towarzystwie wspierających żywiołów naszej natury.

???? To będzie czuły czas dla siebie, zapraszający do zaglądania w zakamarki naszej duszy i osoby.

Będziemy wspólnie doświadczać w oparciu o praktykę mindfulness, compassion, metodę Tippinga-Radykalne Wybaczanie, dźwięki mis i gongów Petera Hessa.

???? KIEDY:
Rozpoczęcie – PIĄTEK 16.02.2024 godz. 10.00
Zakończenie – NIEDZIELA 18.02.2024 obiad około godz. 14

???? GDZIE:
KUZIÓWEK 5A, Widawa, piękne miejsce godzina od Łodzi. Kuziówek 5a – Miejsce na Twoje warsztaty (kuziowek5a.pl)

????CENA: 1500 zł
Zaliczka -1000 zł

Druga wpłata (500 zł) powinna być dokonana do dnia 15.01.2024.
Wystawiamy faktury.

Dopłata do pokoju jednoosobowego 100 zł (ograniczona ilość)

Wyjazd odbędzie się, jeśli do 13.12.2023 zgłosi się minimum 10 chętnych osób.

Cena całkowita obejmuje warsztaty, koncerty oraz noclegi wraz wegetariańskimi posiłkami i deserem.

???? Dla osoby, która zgłosi ze sobą inną osobę/osoby prezent w postaci jednego godzinnego bezpłatnego masażu dźwiękami lub jednej godzinnej indywidualnej sesji mindfulness i compassion. Realizacja po wyjeździe.

Wyjazd poprowadzą:
???? Ania Kolasińska-certyfikowana nauczycielka MBSR, prowadząca kursy pogłębiające dla praktyków mindfulness MBCL i DMMC, psycholożka, absolwentka Szkoły Terapii Poznawczo-Behawioralnej CTPB w Warszawie, certyfikowanym Praktyk Terapii IFS(Systemu Wewnętrznej Rodziny) oraz nauczyciel metody rozwoju osobistego Vedic ART.
???? Asia Kominiak- certyfikowany praktyk masażu dźwiękiem według metody Petera Hessa, od kilku lat organizuje relaksacyjne i oczyszczające koncerty mis i gongów, wspiera i czuje w dźwięku i przez dźwięk, certyfikowana trenerka metody Tippinga-Radykalne Wybaczanie- techniki uwalniania przekonań opartej na konkretnych narzędziach dających zrozumienie i ulgę.

Zapraszamy do kontaktu:
Ania: tel. 790 870 760 , anna.kolasinska@gmail.com
Asia: tel. 883 180 476 lub messenger

Do zobaczenia ????
A&A

Udostępnij:
0:00
0:00