Skip to content

KONCERT MIS I GONGÓW
Medytacja Oczyszczenia

Zapraszam serdecznie na wyjątkowe spotkanie z oczyszczającą medytacją i dźwiękami mis, gongów, bębnów, dzwoneczków, harfy kryształowej.

???? W pierwszej części poprowadzę medytację oczyszczającą opartą o uwalnianie emocji i przekonań według teorii radykalnego wybaczania oraz tekst stworzony przez Annę Głowacz. Otrzymałam zgodę autorki, by połączyć jej medytację i moje dźwięki, i przeprowadzać uczestników przez proces oczyszczania. Medytacja pochodzi z książki „Czas przejścia. Od istoty ludzkiej do istoty światła” Anna Głowacz

✨???? Misy dźwiękowe Petera Hessa wpływają kojąco na nasz system nerwowy. Powodują, że możemy głębiej odetchnąć i uwolnić napięte ciało. Gongi: wietrzny, tam tam i symfoniczny Uran potrafią oczyścić każdą naszą warstwę z emocjonalnych, a czasem również fizycznych blokad.
Podczas kąpieli dźwiękowej nie musimy nic robić, wystarczy być i otworzyć się na doświadczanie dźwięku, który sam dotrze tam, gdzie najbardziej potrzebujemy. I zapewni niezapomniane doznania. Takie na jakie jesteśmy gotowi.

???? PIĄTEK 24.05.2024 godz.19.00-21.00
MocMis, ul. Łąkowa 11, Łódź
Cena: 120 zł

???? Zapisy telefoniczne 883 180 476, mail: kontakt@mocmis.pl.
Uczestnictwo wyłącznie po moim potwierdzeniu. Koncert jest kameralny, więc ilość miejsc ograniczona.

Zapraszam serdecznie ????
Asia

Udostępnij:
0:00
0:00