Skip to content

Moc możliwości jakie dają pytania kwantowe

Jak zaprogramować pomyślność nowego dnia? Co wzmocni potencjał kreacji?

Jak otwarte pytania kwantowe pomagają pozytywnie rozpocząć dzień? Bardzo prosta technika ułatwiająca życie.

Co to są pytania kwantowe?

Pytania kwantowe to otwarte zapytania do Wszechświata, które mają unikalną moc kreowania tego, na czym nam najbardziej zależy. Wynikają z teorii fizyki kwantowej i tam każdego odsyłam, by zgłębić teorię. Ja testuję od lat i wiem, że działają.

Krótko : Według fizyki kwantowej cząstki istnieją w stanie potencjalnym, aż zostaną zaobserwowane. Nasze potencjały rzeczywistości czekają na naszą uwagę i intencję, aby się urzeczywistnić w świecie materialnym.

Pytając Wszechświat np. jak to jest czuć życzliwość i lekkość, otwieramy się na wydarzenia, które będą manifestacją życzliwości i lekkości. Nasze podejście takie się powoli stanie, będziemy spotykać ludzi otwartych, sympatycznych, pomocnych.

Pytając – jak to jest czuć bezpieczeństwo finansowe, uruchamiamy machinę zdarzeń, synchroniczności, podpowiedzi od Wszechświata.

Naszym zadaniem z jednej strony jest zapytać i zapomnieć, uruchomić trybik i niech działa. Jednak z drugiej strony ważne jest, aby być uważnym na podpowiedzi. Nie pędzić w szalonym tempie dnia, ale przystanąć i docenić każde dobre słowo i zewnętrzny pomysł. Jakkolwiek byłby na początku dziwny i niedorzeczny.

W tym momencie dobrze jest również popracować nad porzuceniem starych przekonań, które blokują nam potencjał zmian i otwarcie na nowe. Z mojego osobistego doświadczenia i praktyki z klientami wynika, że skutecznymi metodami na odblokowanie są naturalne dźwięki mis i gongów, które docierają do każdej komórki ciała i dostrajają do stanu harmonii i zdrowia. Oczyszczają, dają ukojenie i doświadczenie stanu samoświadomości.

Drugim sposobem jest metoda Tippinga – radykalne wybaczanie, dzięki której następuje zdecydowana zmiana perspektywy i uwolnienie od niewspierających wzorców.

Pytania kwantowe mają swoją specyficzną wibrację

Wibrację lekką, nieobowiązującą, otwierającą. Bez ciśnienia i kontroli efektów końcowych, otwieramy się na zmiany. Zmiany najlepsze dla naszego najwyższego dobra, a tego nie widzimy często z naszej aktualnej perspektywy.

Wykorzystując technikę pytań kwantowych tuż po przebudzeniu pozwalamy zaistnieć najkorzystniejszym scenariuszom nowego dnia.

Dostrajamy się do częstotliwości akceptacji, równowagi i tworzenia czegoś, co daje radość i satysfakcję. Jeszcze nie wiemy co to będzie. Nie oczekujemy konkretnej sytuacji, niczego nie oczekujemy. Jesteśmy w zaufaniu, że wydarzy się coś dobrego. I nie oceniamy.

Pytania, które mają moc kreacji najlepszego scenariusza nowego dnia:

Praktykuj o poranku

Po przebudzeniu, pozwól myślom złapać spokojny rytm nowego dnia. Przypomnij sobie o pytaniach kwantowych i działaj.

Gdy zadajesz pytania kwantowe, Wszechświat na nie odpowiada. Poczuj, usłysz, otwórz się na niezwykłe zbiegi okoliczności, życzliwych ludzi, słowa piosenki. Ale nie oczekuj ich, nie ciśnij po prostu.

Daj uwagę pozytywnym zjawiskom, by więcej pojawiało się ich w Twoim życiu.

Zwróć uwagę, na co zwracasz uwagę.

Każdy dzień to przecież nowe możliwości, potencjały do wykreowania najlepszej wersji wydarzeń.

Pięknego dnia życzę Ci. Z uśmiechem.

Asia

Zapraszam również do porannego, i nie tylko, wysłuchania mojego krótkiego (4 minuty) nagrania z delikatną pobudką i pytaniami kwantowymi w dźwiękach mis i dzwoneczków. Nagranie znajdziesz TUTAJ, tytuł : Powitanie dnia. Stworzone zostało z miłością i radością nowych doświadczeń.

Udostępnij:
0:00
0:00