Skip to content

Gra SATORI * KONCERT MIS I GONGÓW

Refleksje uczestników po grze Satori:

„ Grałam pierwszy raz, niby zwykła gra planszowa.. oj okazała się bardzo niezwykła, ciężko słowami opisać podróż w którą zabrała mnie Asia, podróż w głąb siebie, pokazały się ważne rzeczy, wyszłam dogłębnie oczyszczona lekka i szczęśliwa, Asia zadbała o atmosferę komfortu, nie było pośpiechu, czułam się zaopiekowana, na pewno wrócę”

“Satori – ta gra pomogła mi rozpuścić kilka ważnych, blokujących mój rozwój przekonań. Teraz mam inną perspektywę, dzięki czemu już na drugi dzień pojawiły się pozytywne zmiany. Bardzo dobre prowadzenie Asi. Czułam zaufanie, empatię i bardzo ważną asertywność dla mojego oporującego umysłu. Bardzo polecam”

„Sesja satori z dźwiękami to głęboka zmiana w umyśle i ciele. Poczułam zrozumienie swojego zachowania i mam większą odwagę jasno stawiać granice. A to był tematem mojej gry.”

SATORI

SATORI – gra planszowa, narzędzie uwalniania przyczyn napięć zgodnie z metodą Tippinga. Pomaga przejść przez wszystkie pięć etapów Radykalnego Wybaczania.
1. Opowiadanie historii.
2. Przeżywanie uczuć.
3. Porzucenie dawnej interpretacji.
4. Przyjęcie nowej perspektywy.
5. Zastosowanie procesu zmian – połączenie zmian na poziomie mentalnym, emocjonalnym, duchowym i fizycznym.
KONCERT MIS I GONGÓW na zakończenie procesu pozwoli oczyścić pamięć komórkową i ugruntować to co uświadomiła nam gra.

Zapraszam na spotkanie:

????3 osoby grające
????270 zł/osoba, gdy zapis i płatność do dnia 6.05.2024, potem 300 zł

????Czas: minimum 4 h, w zależności od procesów może trwać 5-6h
????Rozpoczęcie: g. 16.00, SOBOTA, 11.05.2024
????MocMis, ul. Łąkowa 11, Łódź


Zapisy tel. 883 180 476, mailem: kontakt@mocmis.pl.

Zapraszam osoby gotowe wprowadzić zmiany w swoim życiu, uwolnić się od starych wzorców i otworzyć w kameralnej grupie na emocje swoje i pozostałych uczestników.
???? Nie jest wymagana znajomość metody Tippinga. Na początku spotkania zapoznam uczestników z założeniami Radykalnego Wybaczania.
???? Rezultat to bardzo często poczucie ulgi, pozbycia się balastu starych napięć w jakimś aspekcie życia, wybaczenie sobie lub komuś innemu.
Grając w SATORI, można zrozumieć ścieżki własnego życia, podświadome motywacje naszych wyborów oraz tego, co dzieje się z nami w danym momencie.

Możliwe spotkanie indywidualne z grą SATORI: 350 zł, czas około 3-3,5h.

Jestem trenerką metody Tippinga – Radykalne Wybaczanie, certyfikowaną masażystką dźwiękiem według metody Petera Hessa. Podczas koncertu oraz masażu gram na misach Petera Hessa, które wykonane zostały w taki sposób, by częstotliwości ich dźwięku rezonowały z naszymi organami wewnętrznymi. Dzięki temu znacząco wpływają na poprawę samopoczucia fizycznego i psychicznego.

Kolejne spotkanie z grą Satori w lipcu lub sierpniu.

Zapraszam serdecznie
Asia 

 Więcej o metodzie C.Tippinga Radykalne Wybaczanie – kliknij tu.

Udostępnij:
0:00
0:00