Skip to content

Gra SATORI

GRA PLANSZOWA, KTÓRA NIE JEST ZABAWĄ.

Jest to narzędzie w procesie metody Tippinga radyklane wybaczanie.

Jest to narzędzie do radykalnej zmiany perspektywy. Zmiany, która prowadzi do zrozumienia dlaczego przydarzają nam się trudne sytuacje i jak zmienić przepływ, by życie było spokojne i lekkie.

Jest to sposób na odkrycie głębokich przekonań, które nie pozwalają uwolnić się od przeszłości, które są przeszkodą w podświadomości do dobrych relacji, finansów, poczucia sensu życia.

Jest to czasem pierwszy krok do zrozumienia, że nie ma możliwości by kontrolować Wszystko i Wszystkich. Rozwiązaniem jest odpuszczenie, uwolnienie, zmiana.

W SATORI przechodzisz przez etapy radyklanego wybaczania.

Zaczynasz od wylosowania kart KONTEKST i WYDARZENIE. I wówczas zaczyna się proces, ponieważ to co odkrywają karty i gra nie jest przypadkowe. Pokazuje się dokładnie temat, który blokuje przepływ i powinien zostać uwolniony w danym dniu.

ETAPY

Kolejno przechodzisz przez etapy:

  1. Kraina ofiar i opowiadanie historii.
  2. Odczuwanie emocji.
  3. Porzucenie dawnej perspektywy.
  4. Przyjęcie nowej perspektywy.
  5. Zastosowanie procesu zmian, który polega na połączeniu procesu na poziomie mentalnym, duchowym i komórkowym. Dlatego po grze Satori zapraszam na oczyszczenie i relaksację w dźwiękach mis i gongów.

 JAK PROWADZĘ Grę

Najczęściej prowadzę indywidualne spotkania z grą Satori.

Czas trwania:  3-3,5h. Czas jest zwykle uzależniony od procesu na jaki jest gotowy klient i od jego otwartości. Bywa tak, że jeśli osoba podchodzi z kontrolą i nie otwiera się na współpracę z grą, gra cofa do początku. I zdarzało się, że klient 3 razy zaczynał grę, by zrozumieć, że jeśli chce uwolnić blokady i zmienić coś w życiu, powinien porzucić potrzebę kontroli efektu końcowego.

Cena: 350 zł

Raz w miesiącu prowadzę grę SATORI dla maksimum 3 osób. Wszystkie informacje umieszczam na tej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych. 

ZAPISY

Zdzwoń na numer 883 180 476.

Lokalizacja: Łódź, ul. Łąkowa 11.

 

Zapraszam do GRY.

 

Żeby coś się zmieniło, trzeba coś zmienić.

Zrobić inaczej.

Udostępnij:
0:00
0:00