Skip to content

Sesje Radykalnego Wybaczania

Praktykuję serię 4 spotkań:

Pierwsze trwa około 1,5h i dotyczy między innymi wyjaśnienia przeze mnie na czym dokładnie polega metoda Tippinga, uzyskania informacji od klienta z jakim tematem przychodzi, podpisania umowy dotyczącej treningu, wskazówek dotyczących „zadań domowych”.

Na kolejnych 3 sesjach (czas 2-2,5h) odbywa się praca na konkretnych narzędziach radykalnego wybaczania, które ja wybieram i dostosowuję do tematów, które się pokażą. W związku z tym, że jestem również praktykiem masażu dźwiękiem według metody Petera Hessa, w sytuacjach tego wymagających np. rozluźnienia lub oczyszczenia głowy, mogę zagrać na misach dźwiękowych lub gongach.

Koszt

4 spotkania to koszt 1400 zł. Płatny jednorazowo lub w dwóch ratach. Optymalnie spotkania powinny się odbywać co 7-10 dni. Na pierwszym jest podpisywana również umowa wyjaśniająca m.in., że nie jestem terapeutą, a trenerem pomagającym odkryć i uwolnić niewspierające przekonania, by móc swobodnie realizować swoje cele osobiste i zawodowe.

Jeśli klient ma potrzebę spotykania się na sesjach po zakończeniu 4 spotkań, wówczas każda kolejna sesja płatna jest już jednorazowo i kosztuje 350 zł.

Sesje radykalnego wybaczania prowadzę stacjonarnie na ul. Łąkowej 11 w Łodzi lub online.

Zapraszam serdecznie do kontaktu telefonicznego tel. 883 180 476 lub mailowego kontakt@mocmis.pl

Udostępnij:
0:00
0:00